Povrch, který se hraje, je stejně důležitý jako dovednost hráčů. Špatný odraz nebo podivná koule v důsledku špatného povrchu může rozhodnout o hře. To je důvod, proč jsme se zavázali k dokonalosti a odborným znalostem v oblasti sportu.
Ať už hledáte vysoce výkonný venkovní trávník na fotbalovém hřišti nebo profesionální pozemek posádky řízený přírodní trávě fotbalové hřiště, umělá tráva JiangSen je zde, aby zajistila, že budete mít nejlepší výběr pro váš program.
| Barva | Zelená |
| Výška vlasů | 50mm |
| Rozchod | 5/8 palce |
| Síťová rychlost | 160 stehů / m |
| Hustota | 10080 |
| Balík | Roll balíček |
| Šířka role | 2m / 4m |
| Délka role | 25m |









Q: Jste výrobce nebo obchodní společnost?
A: Jsme výrobce specializující se na umělé trávy, vyrábíme suroviny sami a naše výrobky jsou populární po celém světě.
Otázka: A co kvalita vašich produktů?
Odpověď: Naše výrobky prošly testem 3000 hodin proti UV záření, zkouškou RoHS, 50000násobným testem opotřebení a zkouškou proti vzplanutí.
Otázka: Minimální objednací množství?
A: 500 metrů čtverečních.
Otázka: A co doba na přípravu?
A: Vzorek potřebuje 30 dní, masová výroba potřebuje 20 dní.
Otázka: Kolik druh umělé trávy můžete poskytnout?
Odpověď: Můžeme poskytnout venkovní trávník umělou trávu pro terénní úpravy, sportovní a trávníkové dlaždice.
Otázka: Jaký je váš port FOB?
A: Šanghajský přístav.
Populární Tagy: outdoor trávník, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, velkoobchod, cena, náklady














