Tato 3 tónovaná čínská umělá tráva s balíčkovým balíčkem, výrobek je velmi snadno instalovatelný, což dokáže váš domov plné přirozené atmosféry a stane se zvláštním přístupem ve srovnání s domem ostatních lidí, a také bezpečnostní materiál nebude bolet vaše děti a domácí zvířata, to je nejlepší řešení pro vaše domácí dekorace.
| Barva | 3 tóny |
| Výška vlasu | 30 mm |
| Rozchod | 3/8 |
| stehy | 180 |
| Hustota | 18900 |
| Zálohování | PP + Net + Sbr LaTeX |
| Čas doručení | 15-20 dní po uložení |
| Šířka role | 2m nebo 4m nebo přizpůsobené |
| Délka role | 25 m nebo přizpůsobené |








Q: Jste výrobce nebo obchodní společnost?
A: Jsme výrobce specializující se na umělé trávy, vyrábíme suroviny sami a naše výrobky jsou populární po celém světě.
Otázka: A co kvalita vašich produktů?
Odpověď: Naše výrobky prošly testem 3000 hodin proti UV záření, zkouškou RoHS, 5000násobnou zkouškou opotřebení a testem zpomalujícího hoření.
Otázka: Minimální objednací množství?
A: 500 metrů čtverečních.
Otázka: A co doba na přípravu?
A: Vzorek potřebuje 30 dní, masová výroba potřebuje 20 dní.
Otázka: Kolik druh umělé trávy můžete poskytnout?
A: Můžeme poskytnout umělou trávu pro terénní úpravy, sportovní a trávníkové dlaždice.
Otázka: Jaký je váš port FOB?
A: Šanghajský přístav.
Populární Tagy: 3 tóny vysoká hustota snadná instalace umělé trávy role pro terénní úpravy, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, velkoobchod, cena, náklady














