Co takhle pěkný a plný olivový zelený trávník ve vaší zahradě? Můžeme to udělat s naší falešnou kvalitou trávníku. Vyrobeno ze tří odstínů zelené, tento typ umělé trávy je dokonalý, bez nepřirozeného vzhledu. V kombinaci s pružnými 36mm vysokými vlákny, bude falešný trávník trávník, aby vaše zahrada vypadat jako oáza, bohaté a svěží zelené.
| Barva | zelená |
| Výška piloty | 35 mm |
| Steh | 160 |
| Měřidlo | 3/8 |
| Hustota | 16800 |
| Zálohování | PP + Net + Sbr latex |
| Šířka role | 2m nebo 4m nebo přizpůsobené |
| Délka role | 25m nebo přizpůsobené |






Q: Jste výrobce nebo obchodní společnost?
A: Jsme výrobce specializující se na falešné trávy trávníku, vyrábíme suroviny sami a naše výrobky jsou populární po celém světě.
Otázka: Jaká je kvalita vašich výrobků?
A: Naše výrobky prošly testem anti-UV 3000h, testem RoHS, 5000krát zkouškou opotřebení a testem zpomalujícím hoření.
Q: Minimální množství objednávky?
A: 500 metrů čtverečních.
Otázka: A co dodací lhůta?
Odpověď: Vzorek potřebuje 30 dnů, masová výroba potřebuje 20 dní.
Otázka: Kolik druhů umělé trávy můžete poskytnout?
A: Můžeme zajistit umělou trávu pro terénní úpravy, sportovní a travnaté dlaždice.
Otázka: Jaký je váš port FOB?
A: Šanghajský přístav.
Populární Tagy: falešný trávník, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, velkoobchod, cena, náklady














