Většina z nás jsou už poněkud obeznámen s realistické falešný trávy v nějaké funkci. Řadu sportovišť nepoužívali realistické falešný trávy přírodní trávy zvlášť proto, že je to mnohem jednodušší a levnější, udržovat. To znamená, že většina lidí jsou zřejmě neví co falešné trávy ve skutečnosti je. Tento produkt je v podstatě pevný, ale pružný, základ – nebo zálohování – přes který syntetická vlákna jsou podprocesy. To poskytuje vzhled přírodní trávy bez údržby nebo stacionární kvality.
| Výška stohu vykladače | 35mm |
| Barva | 4 barvy |
| steh | 150/m |
| měřidlo | 3/8 |
| hustota | 15750 |
| Zálohování | PP + Net + Sbr latex |
| Šířka role | 2m nebo 4m nebo vlastní |
| Délka role | 25m nebo vlastní |



Q: jste výrobce nebo obchodní společnosti?
A: jsme výrobce specializující se na umělé trávě, surový materiál vyrábíme sami a naše výrobky jsou oblíbené po celém světě.
Q: a co vaše produkty kvalita?
A: naše výrobky předány 3000h anti-UV test, RoHS testu, testu opotřebení 5000krát a zpomalující hoření testu.
Q: minimální množství objednávky?
A: 500 metrů čtverečních.
Q: a co doba realizace?
A: vzorek potřebuje 30dní, hromadné výroby potřebuje 20 dnů.
Q: kolik druh umělé trávy může poskytnout?
A: můžeme poskytnout umělé trávy pro terénní úpravy, sportovní a trávu vedle sebe.
Q: co je přístav FOB?
A: Šanghaje port.
Populární Tagy: realistické falešný trávu, Čína, výrobců, dodavatelů, továrna, velkoobchod, Cena, náklady













