Jsme profesioanl umělé trávy továrna, se 6 turf stroje, můžeme řídit kvalitu a náklady velmi dobře, takže můžeme poskytnout nejkvalitnější trávník trávníku s konkurenční ceny, to vám pomůže ušetřit spoustu peněz.
tento tvar U čínský člověk vyrobil syntetický trávník pro zahradu je nejoblíbenější položkou v roce 2018, bezplatný vzorek vám bude poskytnut, pokud budete potřebovat.
| Barva | 4 tóny |
| Výška vlasů | 35mm |
| Síťová rychlost | 160 stehů / m |
| Rozchod | 3/8 |
| Hustota | 16800 trávníků / m2 |
| Balík | roll balení |
| Šířka role | 2m / 4m |
| Délka role | 25m |









Q: Jste výrobce nebo obchodní společnost?
A: Jsme výrobce specializující se na umělé trávy, vyrábíme suroviny sami a naše výrobky jsou populární po celém světě.
Otázka: A co kvalita vašich produktů?
Odpověď: Naše výrobky prošly testem 3000 hodin proti UV záření, zkouškou RoHS, 50000násobným testem opotřebení a zkouškou proti vzplanutí.
Otázka: Minimální objednací množství?
A: 500 metrů čtverečních.
Otázka: A co doba na přípravu?
A: Vzorek potřebuje 30 dní, masová výroba potřebuje 20 dní.
Otázka: Kolik druh umělé trávy můžete poskytnout?
A: Můžeme poskytnout syntetický trávník pro zahradu, sportovní a trávníkové dlaždice.
Otázka: Jaký je váš port FOB?
A: Šanghajský přístav.
Populární Tagy: syntetický trávník pro zahradu, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, velkoobchod, cena, náklady














