Umělá trávnící vrstva není určena pouze pro profesionální kluby; oni se nyní objevují v rostoucím počtu zahrad, protože zájem o golf stále roste po celém světě. Můžeme vám poskytnout vysoce kvalitní umělou trávu, která vyžaduje minimální péči, aby si udržovala svůj vzhled ve vaší zahradě. Ať už chcete zlepšit svou krátkou hru nebo využít trávník pro rodinné hry, naše putování zeleně vám poskytne roky potěšení.
| Barva | Zelená |
| Rozchod | 3/16 |
| Steh | 300 / m |
| Hustota | 63000 |
| Zálohování | PP + Net + Sbr Latex |
| Balík | Roll balíček |
| Výška vlasů | 15mm |
| Šířka role | 2m / 4m |
| Délka role | 25m |









Q: Jste výrobce nebo obchodní společnost?
A: Jsme výrobce specializující se na umělé trávy, vyrábíme suroviny sami a naše výrobky jsou populární po celém světě.
Otázka: A co kvalita vašich produktů?
Odpověď: Naše výrobky prošly testem 3000 hodin proti UV záření, zkouškou RoHS, 5000násobnou zkouškou opotřebení a testem zpomalujícího hoření.
Otázka: Minimální objednací množství?
A: 500 metrů čtverečních.
Otázka: A co doba na přípravu?
A: Vzorek potřebuje 30 dní, masová výroba potřebuje 20 dní.
Otázka: Kolik druh umělé trávy můžete poskytnout?
A: Umíme umístit umělou trávu pro terénní úpravy, umělé trávu a trávu.
Otázka: Jaký je váš port FOB?
A: Šanghajský přístav.
Populární Tagy: umělé uvedení trávy, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, velkoobchod, cena, náklady













