JiangSen nabízí správné syntetické trávy putting green pro hráče golfu. Vystupuje perfektně pokaždé, naše putting greeny používají profesionálové, amatéři a golfoví instruktoři po celém světě. Uznáváme, že nejdůležitějším aspektem hry je uvedení. To je důvod, proč jsou naše putting greeny navrženy tak, aby vytvářely výsledky orientované na výsledky a posílily základní mechaniku dobrého uvedení.
| Výška piloty | 10 mm / 15 mm |
| Barva | zelená |
| Rychlost stehu | 300 stehů / m |
| Měřidlo | 3/16 |
| Hustota | 63000 trávníků / m2 |
| Balík | Roll balíček |
| Šířka role | 2m / 4m |
| Délka role | 25m |







Q: Jste výrobce nebo obchodní společnost?
A: Jsme výrobce specializující se na umělé trávy, vyrábíme suroviny sami a naše výrobky jsou populární po celém světě.
Otázka: Jaká je kvalita vašich výrobků?
A: Naše výrobky prošly testem anti-UV 3000h, testem RoHS, 5000krát zkouškou opotřebení a testem zpomalujícím hoření.
Q: Minimální množství objednávky?
A: 500 metrů čtverečních.
Otázka: A co dodací lhůta?
Odpověď: Vzorek potřebuje 30 dnů, masová výroba potřebuje 20 dní.
Otázka: Kolik druhů umělé trávy můžete poskytnout?
A: Můžeme zajistit umělou trávu pro terénní úpravy, syntetickou trávu, která dává zelenou a travnatou dlaždici.
Otázka: Jaký je váš port FOB?
A: Šanghajský přístav.
Populární Tagy: syntetické trávy putting green, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, velkoobchod, cena, náklady














