Umělá tenisová tráva
Nabízíme řadu povrchů umělých travních tenisových kurtů, které vám umožní vybudovat si vlastní umělý tenisový kurt.
Umělá tráva Jiangsen má různé typy povrchů, které vám pomohou, ať už hledáte rychlejší nebo pomalejší hrací plochu.
Můžeme poskytnout Vámi zvolenou trávu ve vlastních délkách rolí, aby odpovídala přesné velikosti vašeho tenisového kurtu.
Je snadné najít tvrdý kurt, na kterém byste mohli hrát - je to nejběžnější povrch pro tenisové kurty ve Velké Británii. Pokud ale hledáte něco trochu jiného, co poskytuje neobvyklý zážitek ze hry, je hřiště na syntetické trávy perfektní.
Umělá tenisová tráva je nenáročná na údržbu (což zároveň snižuje náklady na život) a levnou instalaci. Rychle odtéká a činí z něj povětrnostní povrch.

Specifikace produktu
| Výška piloty / mm | 10 |
| Měřidlo | 3/16 " |
| Rychlost stehů / m | 240 |
| Hustota | 50400turfs / m2 |
| Zálohování | Dvojitý PP + Sbr latex |
| Barva | Zelená, modrá, červená |
| Balík | Roll balíček |
| Šířka role | 25m |
| Délka role | 2m / 4m |
| Ošetření UV / Požární odolnost | Ano |
Výhody a použití výrobku
Cítí se jako skutečná tráva
UV ochrana a odolnost proti vyblednutí
Umístěte zdarma
Zpomalovač ohně
Žádné zalévání, sečení, hnojení a snížené používání herbicidů a pesticidů
Odhadovaná životnost produktu 8-10 let
Snadná instalace
et-přátelský
Má izolační účinek na terasách nebo balkonech, čímž snižuje spotřebu energie

Balíček a dodávka
Baleno v rolích: 2m nebo 4m, délka může být přizpůsobena.
Dodací lhůta: 15-20 dnů
Q: Jste výrobce nebo obchodní společnost?
A: Jsme výrobce specializující se na umělé trávy, vyrábíme suroviny sami a naše výrobky jsou populární po celém světě.
Q: Jak je to s vaší umělou trávou?
A: Naše výrobky prošly testem anti-UV 3000h, testem RoHS, 50000krát zkouškou opotřebení a zkouškou zpomalující hoření.
Q: Minimální množství objednávky?
A: 500 metrů čtverečních.
Otázka: A co dodací lhůta?
Odpověď: Vzorek potřebuje 30 dnů, masová výroba potřebuje 20 dní.
Otázka: Kolik druhů umělé trávy můžete poskytnout?
A: Můžeme zajistit umělou trávu pro terénní úpravy, sportovní a travnaté dlaždice.
Otázka: Jaký je váš port FOB?
A: Šanghajský přístav.
Populární Tagy: umělá tenisová tráva, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, velkoobchod, cena, náklady














