Umělý trávník trávník pro tenisové kurty byly po celá léta a stále jsou populární alternativou k udržení skutečných travních kurtů, poskytuje větší absorbci otřesů a pohodlí hráče; chladnější hrací plocha než hard-court; přirozený a atraktivní vzhled; a při instalaci nad silniční základnu, větší ekonomika.
| Výška piloty | 10 mm |
| Barva | Zelená |
| Steh | 240 / m |
| Měřidlo | 3/16 palce |
| Hustota | 50400 |
| Balík | Roll balíček |
| Šířka role | 2m / 4m |
| Délka role | 25m |



Q: Jste výrobce nebo obchodní společnost?
A: Jsme výrobce specializující se na umělé trávy, vyrábíme suroviny sami a naše výrobky jsou populární po celém světě.
Otázka: Jaká je kvalita vašich výrobků?
A: Naše výrobky prošly testem anti-UV 3000h, testem RoHS, 5000krát zkouškou opotřebení a testem zpomalujícím hoření.
Q: Minimální množství objednávky?
A: 500 metrů čtverečních.
Otázka: A co dodací lhůta?
Odpověď: Vzorek potřebuje 30 dnů, masová výroba potřebuje 20 dní.
Otázka: Kolik druhů umělé trávy můžete poskytnout?
A: Můžeme poskytnout umělý trávník trávník pro terénní úpravy, sportovní a trávník dlaždice.
Otázka: Jaký je váš port FOB?
A: Šanghajský přístav.
Populární Tagy: umělý trávník trávník, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, velkoobchod, cena, náklady














