Náš tenis vyvine falešnou trávu a Putting Greens se věnuje nabídce nejmodernějších produktů syntetické trávy na dnešním trhu v kombinaci s nepřekonaným zákaznickým servisem! Široce uznávaná jako nejrealističtější umělá tráva. Jiangsen umělá tráva je zelená volba pro tenisové pole.
| Barva | Modrý |
| Výška vlasů | 10mm |
| Síťová rychlost | 240 |
| Rozchod | 3/16 |
| Hustota | 50400 |
| Balík | Roll balíček |
| Šířka role | 2m / 4m |
| Délka role | 25m |









Q: Jste výrobce nebo obchodní společnost?
A: Jsme výrobce specializující se na umělé trávy, vyrábíme suroviny sami a naše výrobky jsou populární po celém světě.
Otázka: A co kvalita vašich produktů?
Odpověď: Naše výrobky prošly testem 3000 hodin proti UV záření, zkouškou RoHS, 50000násobným testem opotřebení a zkouškou proti vzplanutí.
Otázka: Minimální objednací množství?
A: 500 metrů čtverečních.
Otázka: A co doba na přípravu?
A: Vzorek potřebuje 30 dní, masová výroba potřebuje 20 dní.
Otázka: Kolik druh umělé trávy můžete poskytnout?
Odpověď: Můžeme poskytnout zavádění falešné trávy pro terénní úpravy, sportovní a trávníkové dlaždice.
Otázka: Jaký je váš port FOB?
A: Šanghajský přístav.
Populární Tagy: roll out fake tráva, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, velkoobchod, cena, náklady













