Falešná zelená tráva je nádherná volba pro vaši dvorní posezení pro vás a vaše přátele nebo rodinu, abyste si užili! Užijte si brunch nebo odpolední čaj a vychutnejte si krásu venku! S novým umělým trávníkem se váš dvorek snadno stane dalším trendovým místem! Navíc, u komerčních prostor, představte si podporu v podnikání pro vaši restauraci nebo bar! Upřímně řečeno, jedná se o jeden z těch zjevných nápadů na design krajiny, které by mohly znamenat velký rozdíl pro váš prostor!
| Výška vlasů | 40mm |
| Rozchod | 3/8 palce |
| Síťová rychlost | 180 stehů / m |
| Hustota | 18900 |
| Barva | 4 tóny |
| Balík | roll balení |
| Šířka role | 25m |
| Délka role | 2m / 4m |









Q: Jste výrobce nebo obchodní společnost?
A: Jsme výrobce specializující se na umělé trávy, vyrábíme suroviny sami a naše výrobky jsou populární po celém světě.
Otázka: A co kvalita vašich produktů?
Odpověď: Naše výrobky prošly testem 3000 hodin proti UV záření, zkouškou RoHS, 50000násobným testem opotřebení a zkouškou proti vzplanutí.
Otázka: Minimální objednací množství?
A: 500 metrů čtverečních.
Otázka: A co doba na přípravu?
A: Vzorek potřebuje 30 dní, masová výroba potřebuje 20 dní.
Otázka: Kolik druh umělé trávy můžete poskytnout?
Odpověď: Můžeme poskytnout falešnou zelenou trávu pro terénní úpravy, sportovní a trávníkové dlaždice.
Otázka: Jaký je váš port FOB?
A: Šanghajský přístav.
Populární Tagy: falešná zelená tráva, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, velkoobchod, cena, náklady













