Zdá se, že umělý trávník pro domácí trávníky je velmi populární volba terénní úpravy. Je zřejmé, že umělá tráva je bezproblémová, potřebuje nulovou vodu a zůstává zelená po celý rok! Také umělý trávník znamená, že už žádné jarní výsev, podzimní výsev nebo neobvyklé vodní účty. Takže se nechte inspirovat a cítíte pocit uvolnění, protože se těší těmto návrhům umělecké trávy.
| Barva | 4 barvy |
| Výška vlasů | 30mm |
| Rozchod | 3/8 palce |
| Síťová rychlost | 290 stehů / m |
| Hustota | 30450 |
| Balík | Roll balíček |
| Šířka role | 2m / 4m |
| Délka role | 25m |









Q: Jste výrobce nebo obchodní společnost?
A: Jsme výrobce specializující se na umělé trávy, vyrábíme suroviny sami a naše výrobky jsou populární po celém světě.
Otázka: A co kvalita vašich produktů?
Odpověď: Naše výrobky prošly testem 3000 hodin proti UV záření, zkouškou RoHS, 50000násobným testem opotřebení a zkouškou proti vzplanutí.
Otázka: Minimální objednací množství?
A: 500 metrů čtverečních.
Otázka: A co doba na přípravu?
A: Vzorek potřebuje 30 dní, masová výroba potřebuje 20 dní.
Otázka: Kolik druh umělé trávy můžete poskytnout?
A: Můžeme poskytnout umělý trávník pro domácí trávníky, sportovní a trávníkové dlaždice.
Otázka: Jaký je váš port FOB?
A: Šanghajský přístav.
Populární Tagy: umělý trávník pro domácí trávníky, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, velkoobchod, cena, náklady













