Plastový trávní koberec, který vypadá skutečně a cítí se skvěle. Možná jste si všimli, že Fake trávník se v poslední době stává stále oblíbenějším? S mnoha majiteli domů a podniků, kteří si vybírají syntetický trávník. Umělá tráva JiangSen dosáhla v této oblasti velkého úspěchu v důsledku vysoké kvality a přiměřené ceny.
| Výška vlasů | 50mm |
| Barva | Zelená a hnědá |
| měřidlo | 3/8 |
| Steh | 180 / m |
| Hustota | 18900 |
| Balík | Roll balíček |
| Šířka role | 2m / 4m |
| Délka role | 25m |









Q: Jste výrobce nebo obchodní společnost?
A: Jsme výrobce specializující se na umělé trávy, vyrábíme suroviny sami a naše výrobky jsou populární po celém světě.
Otázka: A co vaše plastové trávníkové koberce?
Odpověď: Naše výrobky prošly testem 3000 hodin proti UV záření, zkouškou RoHS, 5000násobnou zkouškou opotřebení a testem zpomalujícího hoření.
Otázka: Minimální objednací množství?
A: 500 metrů čtverečních.
Otázka: A co doba na přípravu?
A: Vzorek potřebuje 30 dní, masová výroba potřebuje 20 dní.
Otázka: Kolik druh umělé trávy můžete poskytnout?
A: Můžeme poskytnout umělou trávu pro terénní úpravy, sportovní a trávníkové dlaždice.
Otázka: Jaký je váš port FOB?
A: Šanghajský přístav.
Populární Tagy: plast trávě koberec, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, velkoobchod, cena, náklady














