Hodnota může být přidána do vašeho domova zlepšením estetiky vaší zahrady umělou trávou. Moderní syntetický trávník pro zahradu je tak pokročilý, že jeden článek dokonce popisuje některé falešné trávníky jako "prakticky nerozeznatelné od trávy při pohledu z jakékoliv vzdálenosti". Poskytujeme vynikající řešení podlahy pro nejrůznější aplikace.
| Výška vlasů | 25mm |
| Barva | zelená |
| steh | 120 / m |
| Rozchod | 3/8 palce |
| Hustota | 12600 |
| Balík | roll balení |
| Šířka role | 2m / 4m |
| Délka role | 25m |









Q: Jste výrobce nebo obchodní společnost?
A: Jsme výrobce specializující se na umělé trávy, vyrábíme suroviny sami a naše výrobky jsou populární po celém světě.
Otázka: A co kvalita vašich produktů?
Odpověď: Naše výrobky prošly testem 3000 hodin proti UV záření, zkouškou RoHS, 5000násobnou zkouškou opotřebení a testem zpomalujícího hoření.
Otázka: Minimální objednací množství?
A: 500 metrů čtverečních.
Otázka: A co doba na přípravu?
A: Vzorek potřebuje 30 dní, masová výroba potřebuje 20 dní.
Otázka: Kolik druhů syntetické trávy můžete poskytnout?
A: Můžeme poskytnout umělou trávu pro zahradní, sportovní a trávníkové dlaždice.
Otázka: Jaký je váš port FOB?
A: Šanghajský přístav.
Populární Tagy: syntetická tráva pro zahradu, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, velkoobchod, cena, náklady













